durée de l'effet du tadalafil €105.58

Czym zapełnić pustą białą ścianę? Mój pomysł na galerię ścienną.

W mojej głowie coraz śmielej pojawiają się pomysły na nowy dom czy mieszkanie. Myślę jak je będę budować, wykańczać, urządzać. Ale zanim to nastąpi, a pewnie nie tak prędko jakbym sobie tego życzyła, zastanawiam się co by tu zmienić, w naszym obecnym wnętrzu.
Na pierwszy ogień idzie ściana nad stołem, bo to projekt, który nie wymaga zbyt dużych wydatków. Znajdzie się tam kolejna galeria. Znudziły mnie już trochę puste ściany i wzdycham oglądając pięknie zagospodarowane powierzchnie na zdjęciach znalezionych w sieci.

Ramki już mam, szukam jeszcze jakiejś fajnej drewnianej, żeby nie było zbyt monotonnie. Są też grafiki i rodzinne zdjęcia.

Aby dopełnić całości, chcę powiesić coś, co będzie ciekawym akcentem, a mianowicie duże okrągłe lustro. Może zawiśnie tez więcej roślin w makramach? Projekt jest w toku i do głowy co rusz wpadają mi jakieś nowe pomysły.

Przy okazji zapełnienie ściany ramkami odwróci lekko uwagę od naszego sporego telewizora.

Jeśli chcecie zobaczyć co mnie inspiruje przy tworzeniu galerii, zajrzyjcie na moją tablicę na Pinterest.

Mam nadzieję, że niebawem skompletuję wszystkie niezbędne elementy i moja galeria zawiśnie. Wtedy na pewno pokażę Wam salon po metamorfozie.