cialis Belgique rezeptfrei €115.10

A może by tak zmienić tapetę? Subiektywny przewodnik po tym co modne we wnętrzach

To był jeden z pierwszych pomysłów wnętrzarskich na jakie wpadłam podczas urządzania naszego mieszkania – tapeta na ścianie odgradzającej kuchnię od reszty pomieszczeń. Pierwszy wzór jaki się na niej znalazł już dawno przestał mi się podobać i jego miejsce zajęła tapeta ze starej kolekcji Ferm Living (uprzedzając Wasze pytanie, nie ma jej już w sprzedaży). Minęło kilka lat, a ja znów myślę o zmianie… Mam już nawet kilku faworytów. Czy się na któryś z nich zdecyduję, jeszcze nie wiem. Tymczasem zobaczcie co wpadło mi w oko. 
tapeta w liście Ferm Living, tapeta na ścianie, tapeta papierowa, skandynawska tapeta, otwarty plan mieszkania, biała witryna, witrynka Hemnes, ikea,

Poniżej jeszcze kilka kadrów, na których możecie zobaczyć jak to wygląda w tej chwili. Jest dość neutralnie, a za mną chodzi coś z pazurem. 

biała witryna, witryna z ikea, hemnes, stół drewaniany, stół ikea, krzesła tolix, thonet, ton, krzesła z odzysku
Mimo wszystko zacznijmy jednak od czegoś neutralnego. Biel plus delikatne geometryczne wzory. Odrobina retro. Hmmm… chyba jednak zbyt zachowawczo. 
neutralne wzory tapet, sklep z tapetami, szeroki wybór tapet, tapety papierowe, tapety winylowe, tapeta na ścianie
BLACK & WHITE, Wallquest | Aisslinger 2017, AS CREATION | AP BLANC, AS CREATION | CANDICE OLSON, York Wallcovering

A więc czas na odrobinę szaleństwa. Modny motyw liści palmowych, a jakże. Wybór tego typu wzorów jest ogromny, ale boję się, że w kolejnym sezonie będzie on już passe, a ja zostanę z nielubianą tapetą w samym środku mieszkania. 
tapety w liście palmowe, dżungla na tapecie, tapeta egzotyczny wzór, tapeta liść palmowy, modna tapeta, tapeta do pokoju
VERSACE II, AS CREATION | DECOR NATUR, AS CREATION | NATURE LUXURY, GRANDECO | JUNGLE, AS CREATION

To może wzory geometryczne? I to w ukochanym przeze mnie ostatnio odcieniu zieleni. Pierwsza z lewej to jeden z moich największych faworytów, jest w niej odrobina elegancji i retro-pazur. 
geometryczne wzory tapet, retro tapeta, szmaragdowa tapeta, zieleń na tapecie, tapeta do salonu, tapeta do sypialni
CANDICE OLSON, York Wallcovering | METROPOLIS by Michalsky Living, AS CREATION | AISSLINGER 2017, AS CREATION | BOUYIQUE 17776, BN INTERNATIONAL
Na koniec zostawiłam najbardziej „odjechane” wzory tapet. I tu też pierwsza z lewej skradła moje serce. Byłaby bardzo dominująca i, choć nie przepadam za czerwienią, mocno się ku niej skłaniam. 
odważne wzory tapet, tapety kwiatowe, tapety egzotyczne, tapeta w kwiaty

OILILY YOUNG, AS CREATION | MEMPHIS, PS INTERNATIONAL | FARO, RASCH | SOPHIE CHARLOTTE, RASCH

Zauważyliście pewnie, że rozstrzał estetyczny jest dość duży, ale chciałam pokazać szerokie spektrum możliwości jakie daje tapeta we wnętrzu. I co o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na którąś z moich propozycji?

Wszystkie pokazane przeze mnie wzory tapet znajdziecie w sklepie tapetuj.pl. Oprócz pokazanych powyżej znajdziecie tam tysiące innych, wśród których każdy na pewno wybierze coś dla siebie. 
Wpis powstał we współpracy ze sklepem tapetuj.pl