Talerze

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Tu es la vague Kolor: żółty Projekt: Anna Buckland Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w tekturowe pudełko.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Tu es la vague Kolor: szary Projekt: Anna Buckland Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w tekturowe pudełko.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Dots for pots Kolor: niebieski Projekt: Emma von Brömssen Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w tekturowe pudełko.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Hats off for Mr. Squirrel Projekt: Elisabeth Dunker Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Grandma's goods Kolor: szary Projekt: Emma von Brömssen Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w tekturowe pudełko.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Twiggy Projekt: Elisabeth Dunker Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Arbour Harbour Projekt: Elisabeth Dunker Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House od Rym. Talerz z serii CAN I HAVE ANOTHER CUP?   Wzór : Sprinkle sprinkle little spot Projekt: Anna Buckland Materiał: 100%  porcelana.  Średnica: 16cm Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House Of Rym. Talerz z serii Can I Have Another Cup?  Wzór: Stripes Never Wear Out. To prawda, paski nigdy nie wyjdą z mody. Do wyboru inne kolory: żółty, niebieski, czarny. Projekt: Elisabeth Dunker Kolor: czarny Średnica: 16 cm Materiał: 100% porcelana Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House Of Rym. Talerz z serii Can I Have Another Cup?  Wzór: Stripes Never Wear Out. To prawda, paski nigdy nie wyjdą z mody. Do wyboru inne kolory: żółty, niebieski, czarny. Projekt: Elisabeth Dunker Kolor: brązowy Średnica: 16 cm Materiał: 100% porcelana Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House Of Rym. Talerz z serii Can I Have Another Cup?  Wzór: Stripes Never Wear Out. To prawda, paski nigdy nie wyjdą z mody. Do wyboru inne kolory: brązowy, niebieski, czarny. Projekt: Elisabeth Dunker Kolor: żółty Średnica: 16 cm Materiał: 100% porcelana Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

 • 57.00 zł

  House Of Rym. Talerz z serii Can I Have Another Cup? Wzór: Stripes Never Wear Out To prawda, paski nigdy nie wyjdą z mody. Do wyboru inne kolory: brązowy, żółty, czarny. Kolor: niebieski Projekt: Elisabeth Dunker Średnica: 16 cm Materiał:100% porcelana Można zmywać w zmywarce. Pakowane w pudełko z materiału przyjaznego dla środowiska.

Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Products Compare.